Найкращі способи застосування біотину для запобігання випадінню волосся у жінок

як вибрати дозування біотину при випаданні волосся у жінок

Стан волосся – індикатор здоров’я людини. Якщо локони стали сухими, січуться, випадають, варто виключити хронічні захворювання, вітамінодефіцити, гормональний дисбаланс та інші фактори, що провокують. Знання першопричини дозволить вам попрацювати з нею та відновити стан волосся.

Найчастіше причина випадіння ховається в дефіциті вітамінів, особливо біотину. Водорозчинна речовина бере участь у клітинному метаболізмі, впливає на здоров’я та красу волосся, шкіри та нігтів. Докладніше про принципи його дії, особливості приймання ми розповімо далі.

дозування біотину на день для жінок при випаданні волосся

Що таке біотин?

Біотин – водорозчинний вітамін, що виконує в організмі значний перелік функцій. Вітамін входить до складу ферментів, що регулюють процеси обміну білків, вуглеводів, жирів, є основним джерелом сірки. Речовина бере участь у синтезі колагену, активуванні та перенесенні СО2. Біотин корисний не тільки для волосся, шкіри та нігтів – він покращує стан ЦНС, нормалізує кишкову мікрофлору.

У здоровому організмі речовина в достатній кількості виробляється органами ШКТ. Але якщо є порушення у їхній роботі, відбуватимуться збої, розвиватимуться дефіцити. Рівень біотину завжди низький у людей, які вживають багато білого цукру, алкоголю, олій, продуктів із консервантами E221-E228. Пригнічують продукцію біотину деякі ліки та антибіотики.

Роль біотину для здоров’я волосся

Біотин стимулює вироблення власного колагену волосся – компонента, який відповідає за блиск та нормальний ріст локонів, молодість клітин всього організму. Також речовина:

  • запобігає січенню;
  • є дієвою профілактикою сезонного випадіння;
  • відновлює структуру, бореться із сильною ламкістю;
  • надає яскравості природному пігменту волосся, мінімізує прояви сивини.
біотин дозування для жінок при випаданні волосся у жінок

Як визначити денну норму біотину для жінок

Запаси біотину можна відновити з продуктів харчування або через приймання препаратів із біотином на зразок «Біотебал». Яке дозування біотину потрібне при випадінні волосся? 5 мг для дорослих.

Потреба приймання вітаміну зростає у людей, які живуть у холодних кліматичних умовах, вживають підвищену кількість вуглеводів, постійно тренуються, відчувають фізичні перевантаження та нервово-емоційну напругу. Biotebal достатньо приймати по 1 таблетці на день.

Додаткове приймання біотину: небезпека та користь для здоров’я

При дотриманні дозування біотіну при випадінні волосся побічних ефектів не має бути. Але кожен організм унікальний, тому в перші дні використання засобу уважно стежте за індивідуальною реакцією, щоб унеможливити непереносимість. Для контролю рівня біотину в крові можна здати аналіз (у будь-якій лабораторії).

Надлишки біотину, якщо вони утворюються, швидко виводяться під час сечовипускання. Але приймання речовини у великій кількості може супроводжуватись висипаннями.

біотин дозування для волосся при випаданні волосся у жінок

Чому потрібно знати норму біотину при випадінні волосся

Щоб уникнути побічних ефектів та зниження ефективності терапії, не слід комбінувати препарат із біотином та протисудомні лікарські засоби, вітамін В5 або альфа-ліпоєву кислоту. Передозування вітаміном при вживанні продуктів із його високим вмістом практично нереальне.

Література

  1. A Review of the Use of Biotin for Hair Loss. Deepa P Patel 1 2, Shane M Swink 3, Leslie Castelo-Soccio 1. 2017 Aug;3(3):166-169. doi: 10.1159/000462981. Epub 2017 Apr 27.
  2. Int J Trichology. 2016 Apr-Jun; 8(2): 73–77. doi: 10.4103/0974-7753.188040.
  3. Li D. Radulescu A., Shrestha R.T. et al. Association of biotin ingestion with performance of hormone and nonhormone assays in healthy adults. JAMA. 2017; 318: 1150-1160.
  4. Lipner S.R., Scher R.K. Biotin for the treatment of nail disease: what is the evidence? J Dermatolog Treat. 2017.
  5. Mock D.M. Biotin: from nutrition to therapeutics. J Nutr. 2017; 147: 1487-1492.
  6. Shari R. Lipner, MD, PhD. Rethinking biotin therapy for hair, nail, and skin disorders. Published:February 10, 2018.

Замовити
Інші статті
Назад
Вперед
навесні почало сильно випадати волосся що робити
Причини сильного випадіння волосся
Випадіння волосся провокують різні фактори – зазвичай це стрес, хронічні захворювання, незбалансований раціон харчування, дефіцит вітамінів, сухе повітря тощо. Якщо проблема вже є, вживайте відповідні заходи.
Читати більше
які вітаміни пити для зміцнення волосся
Вітаміни для зміцнення волосся
Щоденна втрата частини волосся – нормальний процес його відновлення. Поява залисин, порідіння волосся викликає як естетичний, так і моральний дискомфорт у жінок будь-якого віку.
Читати більше
андрогенне облисіння у жінок
Ознаки жіночого облисіння та види лікування
Стереотип про те, що чоловіки частіше страждають від облисіння, зруйновано. Ознаки облисіння у жінок зустрічаються нерідко, але більшість із них сприймають цей факт...
Читати більше
які треба пити вітаміни щоб зміцнити волосся
Способи зміцнення волосся та запобігання їх випаданню
Чисте і добре вкладене волосся — це далеко не про їхнє справжнє здоров'я. Більшість жінок успішно вуалюють проблеми походами в салони краси та використанням класичних доглядових засобів, що дозволяє...
Читати більше
біотин лікувальні властивості
Чому біотин – кращий засіб проти випадіння волосся?
Випадіння волосся – проблема, що знайома багатьом людям. Вона виникає на тлі стресів, хронічних захворювань, незбалансованого харчування, дефіцитів та шкідливих звичок.
Читати більше
правильне харчування для росту волосся
Як зміна дієти може допомогти запобігти випадінню волосся
Волосся – відображення нашого здоров'я та системи харчування. Якщо раціон мізерний, у ньому мало мікронутрієнтів, локони можуть випадати, стоншуватися, сіктися або ламатися.
Читати більше