Відповіді на часті запитання

Що таке Біотебал і для чого він використовується?

Біотебал - препарат, що відноситься до групи вітамінних препаратів. Біотин, що входить до його складу, є водорозчинним вітаміном, що відноситься до вітамінів групи В (вітамін В7). Біотебал застосовують при дефіциті біотину, що супроводжується такими симптомами: випадіння волосся, порушення росту нігтів і волосся, їх надмірна ламкість і запалення шкіри навколо очей, носа, рота.

Як приймати Біотебал?

Біотебал - препарат з дозуванням 5 мг біотину в одній таблетці. Приймати до їди, запиваючи достатньою кількістю води (наприклад, половина склянки). Добова доза становить 5 мг біотину, при виражених симптомах - 10 мг.

Який курс прийому Біотебал?

Курс лікування та тривалість прийому препарату залежить від стану пацієнта (основного захворювання), дати загальні рекомендації, що стосуватимуться всіх випадків, неможливо.

Чи потрібно робити перерви під час прийому Біотебал?

У разі переривчастого або дочасно припиненого лікування ефект препарату може зменшуватись. Внаслідок доброї переносимості біотину лікування може продовжуватися тривалий час.

Як зберігати Біотебал?

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Як впливає Біотебал на волосся?

Біотин у складі Біотебал є джерелом сірки, що підтримує процес кератинізації та бере участь у синтезі колагену і, таким чином, позитивно впливає на структуру волосся, шкіри та нігтів. В свою чергу, колаген - основа сполучної тканини організму, що забезпечує еластичність волосся, а кератин - основний будівельний матеріал для волосся, адже воно приблизно на 80-85% складається з кератину.